sdsport

SDSPORT

sdsport

http://sdsport.blogfa.com

عکس ماشین های اسپرت

عکس ماشین های اسپرت - بنز بدون عیب، پراید پر از عیب

عکس ماشین های اسپرت

این وبلاگ هر هفته با پست های زیاد اپ میشه پس اگه از مطالبش خوشت اومد برو ولی یه هفته بعد 2 باره برگرد!
در ضمن...
نظر یادتون نره!!!
نظر بده!!!
نظر!!!
...
..
.
یه نگاه به مطالب این زیر هم بنداز!!!!!

عکس ماشین های اسپرت

 
کاربر مهمان، خوش آمديد!   دوست و هموطن گرامی به سایت خودتان خوش آمدید ، امیدوارم لحظات خوبی را در این سایت سپری کنید، هرگونه پیشنهاد و انتقاد خودتان را در رابطه با مطالب سایت بیان کنید و ما را در بهتر مدیریت کردن سایت یاری کنید  
 
فهرست اصلی
لینکهای سریع
صفحه اول
آرشیو مطالب
ایمیل مدیر
موضوعات

آرشیو مطالب

لینکستان
اگر می خواهید با وبسایت ما تبادل لینک کنید لینک ما را با نام " عکس ماشین های اسپرت " قرار دهید و در بخش تماس با ما و یا نظرات لینک خود را قرار دهید.
دانلود اهنگ اسماعیل صباغ به نام روز سیاه
ایرانسل 0937
دوســـــتت ندارم
ماجرای توالت رفتن ناصرالدین شاه در دیار فرنگ
آخرین جملات افراد مختلف قبل از مرگ
برنامه هفتگی خانم های ایرانی(خانوما نخونند)
یک داستان بسیارعجيب
قبل و بعد از ازدواج
گفتم غم تو دارم(شوخی با حافظ)
مسابقه در صد ثانيه
راز خلقت زن
سرانجام قصه چت (طنز)
علائم اعتياد به اینترنت
اگر شوهر آدم برنامه‌نويس باشه
ماجرای ملانصرالدین و دیگ بچه زا!
مقایسه دانشگاه با فیلم ها
دخترای پسرنمای تهرونی در یک تجمع خیابانی
آهای دختر! با اونجای گاو چیکار داری؟
20 روش شناسایی ایرانیهای مقیم خارج
عکسهایی از لحظات باهم بودن آقای اوباما با همسرش
آمریکا !! اگه لاتی، پیش ما ... شکلاتی !
عکسی از قراردادن یک دختر درون داشبورد ماشین
خانومی که توی ماشینش بجای بنزین، نوشابه می ریزه
حرکت عجیب گوگل در نمایش نام خلیج فارس
حرکت عجیب یک خانوم، در باشگاه ورزشی
وصیت نامه داریوش کبیر به خشایارشاه
مدل های باحجاب سارافون برای خانم های ایرونی
ماجرای مرگ یک همکار
پیغام گیر تلفن برخی شاعران ایرانی
تصویری از لباس شنای مخصوص بانوان مسلمان
بیست روش از چگونگی آدم بودن در مهمانی
آقای هاشمی رفسنجانی، حین کار با کامپیوتر
پنجاه مزیت پسر بودن !
نمایش شلوار جین زمستانی و بهاری دخترانه
کاپشن های رنگ روشن طرح زیپ دار
بیوگرافی حدیث فولادوند
خلوت یک پسر و دختر بین درخت های پارک !!
خانومی که داره از پنجره قطار میپره توش !
جملاتی از بزرگان در مورد خوشبختی در زندگی
اس ام اس های مخصوص تولد
بیوگرافی ابوالفضل پورعرب
آموزش با کلاس بودن دخترها و پسرها !
گوشه ای از برپایی نمایشگاه حجاب در تهران
یه دختر درس خون! که اومده بالای پنجره !!
چطور با یه دختر شروع به صحبت کنید !
فرق دوستی با عشق
برخورد با بدحجابی در تهران ...
اهنگ جدید سيروان خسروي و زانيار با همراهي ياس
یه راننده موتور که یه دخترو سوار کرده
نرم افزاری جهت برداشتن صدا از روی اهنگ
کلیک کن دات کام
آرشیو تماس با ما


بنز بدون عیب، پراید پر از عیب

در حالی که تغییر روش ارزیابی سطح کیفی خودروهای داخلی سبب شد تا نمره منفی محصولات تحت ارزیابی تیر ماه کاهش یابد، آمار نشان مي دهد که طی مرداد ماه، سرعت نزول نمره منفی خودروها افت کرده و خبری از کاهش 60 – 50 واحدی نمرات منفی آنها نیست.

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در حالی روش ارزیابی کیفیت خودروهای داخلی را از ابتدای تیرماه تغییر داده که به نظر مي رسد این تغییر در راستای سهل تر شدن ارزیابی ها صورت گرفته است، چراکه نمره منفی خودروها طی تیر و در مقایسه با خرداد ماه تا مرز60 واحد افت از خود نشان مي داد.

در این زمینه البته روابط عمومي وزارت صنایع و معادن توضیحاتی را به دفتر روزنامه ارسال کرده است. در نمابر ارسالی وزارت این طور آمده که طی 14 سالی که از عمر بررسی كيفيت خودروهای داخلی مي گذرد، سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد به عنوان متولی این بررسی ها، در ارزیابی خود از روش های مختلفی همچون بازرسی نوع a، نوع b، نوع c (بررسی عملکرد خودروها در 20هزار کیلومتر )، بازرسی تفصیلی و بازرسی رد و پذیرش بهره برده است، اما در جلساتی که طی یک سال و نیم گذشته با هدف اجراي روشی بهینه تر جهت افزایش اثرات ارزشیابی خودرو و نزدیکی بیشتر به خواسته و نگاه مشتری برگزار شد، روشی موسوم به بازرسی ترکیبی (استفاده از روش های موجود در بازرسی تفصیلی و نوع b) تهیه و پس از تایید شورای سیاست گذاری جایگزین روش قبلی شده است.

در ادامه این نمابر تاکید شده که با وجود استفاده از روش جدید، کماکان روش های بازرسی نوع c و رد و پذیرش به قوت خود باقی و در حال اجرا است.

اما به سراغ ارزیابی سطح کیفی خودروها در مرداد ماه برویم.در این ارزیابی، بنز E280 بدون هیچ نمره منفی در صدر قرار گرفته و سایپا 141 نیز طبق معمول قعر جدول را به خود اختصاص داده است.

در این ارزیابی که نتایج آن روی سایت رسمي سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران قرار گرفته، 24 خودرو تحت ارزیابی، مانند گذشته در 9 معیار سیستم فنربندی، تعلیق و فرمان، موتور و انتقال قدرت، ترمز، تجهیزات الکتریکی، تزئینات داخلی و خارجی، صداهای غیرعادی، بدنه، نفوذ آب و رنگ، بررسی و خودروهایی که نمره منفی آنها بین صفر تا 120 شده، در گروه خیلی خوب، بین 120 تا 200 در جمع خوب ها و بین 200 تا 277 در دسته قابل قبول ها جای گرفته اند.

در این رده بندی ها البته خودروهایی که نمره منفی آنها بین 277 تا 410 و بالاتر از 410 باشد به ترتیب در گروه محصولات حداقل قابل قبول و غیر قابل قبول قرار مي گیرند که طی مرداد ماه هیچ خودرویی حائز این شرایط نشده است.

بنز، صدرنشین بدون عیب

بنز E280 با بازگشت به جمع خودروهای تحت ارزیابی کیفی مرداد ماه، باز هم به صدر جدول رفت و جالب آنکه این میهمان آلمانی و مونتاژی ایران خودرو حتی یک نمره منفی نیز به خود نمي بیند. این محصول در هیچ یک از معیارها نمره منفی به دست نیاورده و این در شرایطی است که هم وطن آن یعنی بنز E200 با 15 نمره منفی رده دوم جدول سطح کیفی خودروهای داخلی در مرداد ماه را در اختیار دارد. 15 نمره ای که به بخش رنگ مربوط مي شود.

مزدا3 نیزکه در گروه بهمن به مونتاژ مي رسد در ارزیابی مرداد ماه 25 نمره منفی کسب کرده که بیشترین آن به معیار رنگ مربوط است.

تزئینات و بدنه نیز دو معیار دیگری است که این ژاپنی در آنها نمره منفی دارد.

اما رده های چهارم و پنجم جدول رده بندی در حالی به دو ژاپنی دیگري رسیده که ماکسیما 7/25 نمره منفی به خود مي بیند و گرند ویتارا نیز 30 امتیاز منفی دارد. بیشترین نمره منفی ماکسیما که در پارس خودرو به مونتاژ مي رسد با معیار رنگ آن در ارتباط و گرند ویتارا نیز که شاسی بلند مونتاژی ایران خودرو خراسان به حساب مي آید، بیشترین امتیاز منفی خود را در معیار بدنه کسب کرده است.

گروه خيلي خوب در اشغال فرانسوي ها

رده های ششم تا یازدهم جدول سطح کیفی خودروهای داخلی به اشغال فرانسوی ها درآمده است.فرانسوی هایی که پرچم دار آنها زانتیا به حساب مي آید و در بین شان تنها مگان، مونتاژی پارس خودرو در مقایسه با تیرماه با افزایش نمره منفی روبه رو شده است.

بیشترین نمره منفی زانتیا با معیار بدنه در ارتباط است و این مونتاژی سایپا تنها در دو معیار سیستم موتور و نفوذ آب نمره منفی به خود نمي بیند.پس از زانتیا در حالی به تندر-90 مي رسیم که نوع پارس خودرویی آن با 8/35 نمره منفی بالاتر از مدل ایران خودرویی اش با نمره منفی 1/36 قرار گرفته است.

تندر پارس خودرو در معیارهای سیستم تعلیق، تزئینات، رنگ، صداهای غیرعادی و بدنه امتیاز منفی کسب کرده و همتای ایران خودرویی اش نیز در تزئینات، رنگ، بدنه، تجهیزات الکتریکی و سیستم تعلیق نمره منفی به خود مي بیند.

از تندر که بگذریم در حالی به پژویی ها از نوع 206 مي رسیم که مدل صندوق دار این خودرو نمره منفی کمتری نسبت به مدل هاچ بک آن کسب کرده است.

بالاترین نمره منفی 206 صندوق دار با معیار بدنه آن در ارتباط بوده و این محصول صادراتی ایران خودرو در سه معیار تزئینات، رنگ و صداهای غیرعادی نیز امتیاز منفی دارد.این در شرایطی است که 206 هاچ بک در تمام معیارها نمره منفی بدست آورده و بیشترین آن نیز به بدنه مربوط مي شود.

اما مگان که یازدهمین عضو جدول رده بندی سطح کیفی خودروهای داخلی در مرداد ماه به حساب مي آید، تنها در سه معیار تزئینات، بدنه و رنگ حائز نمره منفی شده است.

این خودرو فرانسوي که برند روز رنو به حساب مي آید، فعلادر مدل 1600 سی سی در پارس خودرو به مونتاژ مي رسد و قرار است مگان 2000 داخل نیز به زودی پیش فروش شود.

کاهش نمره منفی ریو

رونیز، ریو و آوانته سه عضو انتهای جدول گروه خیلی خوب به حساب مي آیند.

در این بین رونیز با كسب نمره منفي در 4 معیار سیستم تعلیق، رنگ، بدنه و تزئینات جایگاه دوازدهم را در اختیار دارد و بیشترین نمره منفی این مونتاژی ژاپنی پارس خودرو به معیار تزئینات مربوط مي شود.

پس از رونیز، ریویی قرار گرفته که بالاترین نمره منفی آن نیز با معیار تزئینات در ارتباط بوده و این کره ای مونتاژی در پنج معیار دیگر یعنی سیستم تعلیق، موتور، تجهیزات الکتریکی، بدنه و رنگ نمره منفی به خود مي بیند.

آوانته برند هیوندایی کره که در کرمان موتور به مونتاژ مي رسد نیز در شرایطی پس از ریو قرار گرفته که در پنج معیار سیستم تعلیق، ترمز، تزئینات، بدنه و رنگ نمره منفی به خود مي بیند.


گروه خوب ها

به گروه خوب ها مي آییم. گروهی که صدرنشین آن پژو پارس تولید مرکز است و قعرنشین آن نیز پراید صبا؛

نکته مهم در مورد اعضای این گروه اینکه فاصله امتیاز منفی آنها در مقایسه با خودروهای خیلی خوب بسیار فاحش و زیاد است.

به نحوی که پژوپارس صدرنشین در مقایسه با آوانته، 60 نمره منفی بیشتر کسب کرده است.

این محصول به جز نفوذ آب در سایر معیارها نمره منفی دارد و بیشترین آن به تزئینات مربوط مي شود. این در شرایطی است که همتای خراسانی آن که در رده بعدی جای گرفته، در هر 9 معیار نمره منفی به خود مي بیند.

بیشترین امتیاز منفی این محصول به بخش بدنه مربوط است. پارس خراسان بیشترین امتیاز منفی را در رنگ بین کل خودروهای تحت ارزیابی مرداد ماه در اختیار دارد.

پس از این محصول به سمند در جایگاه هفدهم مي رسیم.

سمندی که برند ملی ایران خودرو به حساب آمده و به جز نفوذ آب در باقی معیارها حائز نمره منفی شده است و بالاترین آن به تزئینات مربوط مي شود.

از سمند که بگذریم به محصول پیر ایران خودرو یعنی پژو 405 خواهیم رسید.

این فرانسوی قدیمي در مدل خراسانی خود طی ارزیابی مرداد ماه، در هر 9 معیار نمره منفی به دست آورده که بیشترین آن را در بدنه به خود مي بیند. همتای تهرانی 405 نیز علاوه بر اینکه در تمام معیارها نمره منفی کسب کرده، رکوردار نمره منفی در معیار ترمز بین کل خودروهای تحت ارزیابی نیز به حساب مي آید.

پس از 405، دو عضو خانواده پراید یعنی 132 و صبا را مي بینیم.

محصولاتی که طی رده بندی تیرماه و به لطف تغییر روش ارزیابی سطح کیفی خودروهای داخلی، از گروه خودروهای قابل قبول جدا و مجوز ورود به جمع خوب ها را گرفتند.

این دو که در رده بندی مرداد نیز در جمع خودروهای خوب قرار دارند، در تمام معیارها نمره منفی به دست آورده اند.بیشترین امتیاز منفی هر دو آنها با معیار بدنه در ارتباط است.


سایپا 141 رکورددار نمرات منفی

اعضای گروه خودروهای قابل قبول، هر کدام در کسب نمره منفی، رکورد از خود به جا گذاشته اند. در این بین سایپا 141 قعرنشین جدول رده بندی سطح کیفی خودروهای داخلی در مرداد، بیشترین امتیاز منفی را بین کل خودروهای تحت ارزیابی این ماه، در چهار معیار تزئینات، صداهای غیرعادی، بدنه و نفوذ آب به خود اختصاص داده است.

پژو روآ نیز که در جدول، یکی به آخر شده، در دو معیار سیستم تعلیق و موتور رکورددار کسب نمره منفی به حساب مي آید. همچنین پراید پارس خودرو که جایگاه قبل از روآ را در اختیار دارد، در معیار تجهیزات الکتریکی بیشترین نمره منفی را بین کل خودروهای تحت ارزیابی مرداد ماه به خود اختصاص داده است. هر سه عضو گروه خودروهای قابل قبول، در تمام معیارها نمره منفی دارند.بیشترین امتیاز منفی روآ و پراید پارس خودرو به معیار بدنه آنها مربوط و سایپا 141 نیز بیشترین امتیاز منفی خود را در بخش تزئینات به دست آورده است.

توجه:تمامی صفحات زیر مربوط به ماشین است پس حتما از صفحات زیر بازدید کنید.

                  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50  26 27 28 29

  51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75

 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100

   101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118

  119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136

   137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 

  155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172

  173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 

                                                    191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 

SDSPORT سه شنبه بیست و چهارم شهریور ۱۳۸۸  نظر بدهید!

آخرین مطالب ارسالی
لینک های جدید و جالب
عکس ماشین
اتومبیل فرمول یک لوتوس
سوناتای جدید هیوندای
لامبورگيني LP640 رودستر ورساچه
هنسي چلنجر HIPE600
بهترین خودروي پليس
عکس مازراتی MC12
مشخصات فنی + عکس از هامر H2
عکس از فورد ماستنگ
درباره وب
این وبلاگ هر هفته با پست های زیاد اپ میشه پس اگه از مطالبش خوشت اومد برو ولی یه هفته بعد 2 باره برگرد!
در ضمن...
نظر یادتون نره!!!
نظر بده!!!
نظر!!!
...
..
.
یه نگاه به مطالب این زیر هم بنداز!!!!!

آمار کاربران
 
چه کسانی به ما لینک دادند؟

نوسندگان

لینک دوستان
افزایش بازدید وبلاگ
عکس های عاشقانه
همه جور آجیل
داستانهای تاریخی
دانلود بازی سگا
انتظار بهار نارنج
گلچین
دفتر دل
بهترین کلیپهای موبایل
(بزرگترین گالری عکس pix2pic)
کلیک نکنی از دستت رفته
ترفند های جدید موبایل
کارت اینترنت رایگان
عکس ماشین های تهران
انواع رینگ ماشین
عشق ماشینا کلیک کنن
سفارش عکس ماشین
دنیای عکس
دنیای تیونینگ وآپشن خودرو
دانلود همه چي هك سرگرمي
بزرگترین مرجع تخصصی موبایل
گالری عکس های ماشین
عشق ماشین
بزرگترین پایگاه ماشین اسپرت اراک
اتومبیلهای شاسی بلند(SUV)
بهترین عکس های ماشین در ایران
Ferrari & Technology
کلکسیون خودروهای مدرن
دختری از دیار عشق
طراح قالب

افزودنی ها
JavaScript Codes JavaScript CodesGoogle Page Rank - گوگل پیج رنک

عکس انواع ماشین

RSS


صفحه اصلي  |  آرشیو |  لینکستان  |  تماس با ما

This Template Designed & Converted by Clickkon.Com

www.Clickkon.com